Розміри
Довжина: 42 см
Висота: 33 см
Ширина: 3 см
Матеріал: Неопрен
Чохол для ноутбука 17". Виготовлений з м'якого неопрену, що надає додатковий захист для Вашого пристрою. Закривається на блискавку. На передній частині є додаткова кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Матеріал | Неопрен |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴







