
Сумка спортивна Wallaby 2686 чорна з зеленим
688 ₴
584,80 ₴
- В наявності
- Код: 2686 ч/зел
Розміри
Довжина: 43 см
Ширина: 24 см
Висота: 19 см
Міцна та надійна спортивна/дорожня сумка українського виробництва від TM Wallaby. Сумка виготовлена з міцного водовідштовхувального матеріалу стійкого до забруднення та пошкоджень. Складається з основного відділення, двох зовнішніх кишень на блискавці спереду та двох містких кишень на блискавці з боків сумки. Є знімний регульований плечовий ремінь. Ручки для перенесення в руках та плечовий ремінь додатково укріплені для надання їм додаткової міцності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 19 л |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 19 см |
- Ціна: 584,80 ₴





