Велика складна багаторазова сумка для покупок чи подорожей
Розмір дозволяє скласти в неї дуже багато речей, причому не турбуватися про те, що вони можуть пошкодитися або забруднитись.
Сумка має одне відділення, що застібається на блискавку.
Оснащена міцними лямками універсальної довжини.
Складається в невеликий чохол із петелькою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Телескопічна ручка | False |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Об'єм | 100.0 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Глибина | 30 см |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Вага | 0.5 г |
| Призначення | Унісекс |
| Тип | Сумка дорожня |
| Регулювання розміру | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973 ₴





