Розміри
Довжина: 34 см
Висота: 36 см
Ширина: 10 см
Об'єм: 13 л
Жіноча сумка шоппер із щільного та приємного на дотик матеріалу від українського виробляєте TM Wallaby. Сумка відмінно підійде для походів магазинами, на ринок. Так само можна використовувати як прогулянкову або пляжну сумку, в яку з легкістю можна покласти все необхідне.
Сумка має дві довгі ручки, завдяки яким її можна зручно розташувати у руках або на плечі.
Складається з одного основного місткого відділу на підкладці. Усередині є кишеня на застібці з підкладки. Сумка закривається на блискавку.
Дно сумки виконане із міцного матеріалу меланж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 360 мм |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 340 мм |
| Тип тканини | Полиэстер |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 13.0 |
| Глибина | 100 см |
- Ціна: 405 ₴






