Розміри:
Довжина: 30 см
Висота: 39 см
Ширина: 11 см
Об'єм: 13 л
Зручний рюкзак від українського виробника Wallaby. Виготовлений з легкого міцного матеріалу з водовідштовхувальним просоченням. Складається з основного відділення та накладної кишені попереду. Відмінно підійде як дорослому, так і дитині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 39 см |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 13 л |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Кишені | Фронтальний |
| Стать | Унісекс |
| Глибина | 11 см |
| Тип | Городской |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴









