-15%

Барсетка напоясна Wallaby 2901.112
308 ₴
261,80 ₴
- В наявності
- Код: 2901.112
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри
Довжина: 30 см
Висота: 15 см
Ширина: 10 см
Поясна сумка, бананка. Складається з трьох відділів зі змійками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 30 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Стать | Унісекс |
| Особливості | Регульований пояс |
| Товщина | 10 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261,80 ₴

