-15%

Шкіряна сумка Borsacomoda 845027
2 944 ₴
2 502,40 ₴
- В наявності
- Код: 845027
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка - шопер з натуральної шкіри від Borsacomoda. Одне основне відкрите відділення стягується шкіряним шнурком з кулісою.
Всередині: накладна кишеня на блискавці.
Шкіряні ручки середньої висоти, досить довгі для можливості носити сумку на лікті або плечі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип сумки | Шопер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 502,40 ₴






