Невеликий рюкзак з безліччю кишень. Зручна модель, виконана з м'якої екокожі, стане улюбленим аксесуаром на кожен день.
Всередині: одне відділення на підкладці - закривається на блискавку, три додаткових бічних кишені для дрібниць: один на блискавці, і два відкритого типу
Зовні: з лицьового і з тильної сторони - кишені для дрібниць на блискавці, на бічних частинах невеликі кишені без застібки для дрібниць
Рюкзак оснащений регульованими лямками з екокожі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Напівкругла |
| Плечовий ремінь | Так |
| Довжина | 260 мм |
| Стиль | Casual |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Ручки | Одна |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 1 104 ₴






