-15%

Рюкзак велосипедний Wallaby M5721 синій
1 700 ₴
1 445 ₴
- В наявності
- Код: М 5721 син
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак велосипедний на 30 літрів. Має спеціальну "дихаючу" велосипедну спинку з стеком. Виготовлений з дуже міцного водонепроникного матеріалу. Рюкзак підготовлений для використання питної системи. Такі, які фіксують нагрудні і плечові ремені. У комплекті передбачений дощовик. Також є безліч різних кріплень для спортивного і туристичного інвентарю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 52 см |
| Об`єм | 30 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип їзди на колесах | Заплічний рюкзак |
| Особливості велосумки | Стійкість до забруднень, П'єва система, Вентильована спинка, Світловідбивна стрічка, Непромокальна, Дощовик у комплекті |
| Кількість кишень | 2 шт. |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Рипстоп |
| Вікова група | Для дорослих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 445 ₴










