Зручний, стильний міський рюкзак з відділенням для ноутбука. Виготовлений з легкого міцного матеріалу з водовідштовхувальною властивістю.Рюкзак розділений на два відділи з додатковою зовнішньою прорізною кишенею з переду. Перегородка між відділами з щільної підкладкової тканини. Прорізна кишені органайзер для канцелярського приладдя і різних дрібниць.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44 см |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 13 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4 |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 948 ₴






