Розміри:
Довжина: 20 см
Висота: 28 см
Ширина: 11 см
Об'єм: 6 л
Стильний дитячий рюкзак від українського бренду Wallaby. Виготовлений з легкого, міцного матеріалу з водовідштовхувальним властивостями. Складається з головного відділення та кишені з сіткою спереду. Відмінно підійде для походів до дитячого садка та прогулянок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 28 см |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 6 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴





