-15%

Рюкзак міський Wallaby 141 коричневий
499 ₴
424,15 ₴
- В наявності
- Код: 141 кор
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний, легкий, зручний міський рюкзак. Виготовлений з легкого міцного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями. Складається з основного відділення і зовнішньою кишенею. Відмінно підійде для прогулянок по місту, занять спортом і повсякденного носіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 35 см |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 9 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424,15 ₴





