Розміри
Довжина: 28 см
Висота: 33 см
Ширина: 12 см
Об'єм: 11 л
Стильний, модний молодіжний рюкзак від українського виробника Wallaby. Виготовлений з легкого та міцного матеріалу з водовідштовхувальним просоченням. Складається з одного місткого відділення та зовнішньої кишені для дрібниць. Є ручки для носіння у руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 33 см |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 11 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴







