Жіноча поясна сумка (бананка) з натуральної шкіри від українського виробника. Складається з одного відділення на блискавці. Є довгий регульований ремінь, який дозволяє носити сумку як на поясі так і через плече.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина плечового ременя | 1260 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴







