Розміри
Довжина: 24 см
Висота: 27 см
Ширина: 6 см
Повсякденна чоловіча барсетка. Складається з одного основного відділення на змійці і накладної кишені на змійці розмірами 190х180хх20 мм. Також є чотири прорізні кишені на змійці (дві спереду, одна ззаду і одна всередині основного відділення). Є знімний регульований плечовий ремінь і ручка для носіння в руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795,60 ₴







