-15%

Сумка напоясна Wallaby 2906 сіра
262 ₴
222,70 ₴
- В наявності
- Код: 2906 сір
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри
Довжина: 33 см
Висота: 12 см
Ширина: 7 см
Зручна, м'яка напоясний сумка (бананка). Складається з одного відділення на змійці і прорізної кишені на змійці спереду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 33 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Особливості | Регульований пояс |
| Товщина | 7 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222,70 ₴





