-15%

Розміри
Довжина: 27 см
Висота: 11 см
Ширина: 7 см
Невелика напоясний сумка. Складається з одного головного відділення на змійці, зовнішньої накладної кишені на змійці і двох прорізних кишень на змійці спереду і ззаду. Шви сумки додатково оброблені чорним кедер (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 27 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Регульований пояс |
| Стать | Чоловіча |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Товщина | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191,25 ₴





