
Сумка чоловіча господарська Wallaby 2760 чорна
511 ₴
434,35 ₴
- В наявності
- Код: 2760
Розміри
Довжина: 38 см
Висота: 23 см
Ширина: 15 см
Чоловіча господарська сумка. Складається з одного основного відділення на змійці, двох накладних бічних кишень на змійці розмірами 152х155х25 мм і двох накладних кишень на змійці спереду розмірами 160х160х25мм. Є зйомний регульований плечовий ремінь і ручки для носіння в руці, які для збільшення міцності прошиті через всю сумку. Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип застібки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Ділова |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Casual |
| Довжина | 380 мм |
| Підкладка | False |
- Ціна: 434,35 ₴







