-15%

Сумка ділова для паперів Wallaby 2721 чорна
405 ₴
344,25 ₴
- В наявності
- Код: 2721
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри
Довжина: 38 см
Висота: 27 см
Ширина: 6 см
Повсякденна сумка для документів. Складається з одного відділення і невеликої внутрішньої накладної кишені на липучці. Є знімний регульований плечовий ремінь і ручка для носіння в руці. Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 270 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Ручки | Одна |
| Відділення | 1 основний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нейлон |
| Довжина | 380 мм |
| Стиль | Класичний |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Ділова |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344,25 ₴






