
Сумка чоловіча господарська Wallaby 2670 чорна
439 ₴
373,15 ₴
- В наявності
- Код: 2670
Розміри
Довжина: 41 см
Висота: 27 см
Ширина: 14 см
Чоловіча господарська сумка. Складається з одного основного відділення на змійці і двох накладних бічних кишень на змійці розмірами 160х180х20. Є незнімний регульований плечовий ремінь і ручки для носіння в руці, які для збільшення міцності прошиті через всю сумку. Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
- Ціна: 373,15 ₴







