-15%

Сумка чоловіча Wallaby 10586 чорна
1 033 ₴
878,05 ₴
- В наявності
- Код: 10586
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри
Довжина: 38 см
Висота: 20 см
Ширина: 17 см
Сумка для ноутбука діагоналлю 15.6 дюйма. Складається з основного відділу та спеціального відділу під ноутбук. Спереду є велика накладна кишеня на змійці і невелика прорізна кишеня. Присутній довгий регульований плечовий ремінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 380 мм |
| Стиль | Класичний |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Ділова |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 878,05 ₴





