
Розміри
Довжина: 38 см
Висота: 26 см
Ширина: 13 см
Повсякденна чоловіча сумка. Є знімний регульований плечовий ремінь. Додаткова ручка для носіння в руці. Два великих основних відділення на замку, підходять для розміщення документа формату А4. На лицьовій стороні розташовані дві кишені на змійці розмірами 16х17 см. Металева фурнітура. Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 424,15 ₴







