
Розміри
Довжина: 38 см
Висота: 25 см
Ширина: 13 см
Повсякденна чоловіча сумка. Є знімний регульований плечовий ремінь. Додаткова ручка для носіння в руці. Одне велике відділення на замку, підходить для розміщення документа формату А4. На лицьовій стороні розташовані дві накладних кишені на змійках розміром 14х15 см. Металева фурнітура. Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 312,80 ₴







