
Розміри
Довжина: 32 см
Висота: 24 см
Ширина: 10 см
Повсякденна чоловіча сумка. Є незнімний регульований плечовий ремінь. Додаткова ручка для носіння в руці. Одне велике відділення на замку, підходить для розміщення документа формату А4. На лицьовій стороні розташовані дві накладних кишені на змійках розміром 13х16 см. Металева фурнітура. Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 273,70 ₴








